Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

POPIS UCZNIÓW KLASY FORTEPIANU

W dniu 8 listopada 2017r. w Świetlicy ZST odbył się POPIS UCZNIÓW KLASY FORTEPIANU. 

 
Wszyscy występujący uczniowie zaprezentowali się na scenie wykonując jedną kompozycję.
 
Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili: 
Julia Nadulska, Gabriela Grzywińska, Aleksandra Durniat, Antonina Wilmańska, Julia Bonowicz, Szymon Piórecki, Patrycja Dankowska - z klasy Pani Moniki Rupczak. 
 
Noemi Możuch, Jan Wierzbicki - z klasy Pani Ewy Skarżewskiej. 
 
Zofia Świderska, Ala Leśniewska, Olga Kowalska, Kacper Sochocki - z klasy Pani Agnieszki Stefańskiej. 
 
Adrian Będlin, Lidia Malinowska, Sandra Wnukiewicz - z klasy Pana Kamila Węgorka.
 
Mikołaj Poćwiardowski - z klasy Pana Roberta Stranca.
 
 

Zespoły!!!

ZESPOŁY:

Stolarczyk R. – Małkiewicz Mateusz, Walczewski Daniel

Derkowski S. - Pysiak Iwona, Andrzejewska Zuzanna, Sumowska Aneta, Pawłowski Kacper

Sypek K. - Pisarki Aleksander, Lewandowska Amelia,

Turowska Maja, Komorowski Mateusz, Mantaj Aleksandra, Kamińska Katarzyna, Tumińska Maria

Józefowicz R. - Sumowski Rafał, Falęcki Szymon,

Wierzbicki Jan, Socha Miłosz, Kowalski Jakub, Poćwiardowski Mikołaj, Buczkowski Szymon

Jagiełło D. - Gabrychowicz Julia, Rzymska Karolina, Grzędzicka Maja

Gzubicki M.- Maćkiewicz Oliwia, Zernow Martyna, Ostrowska Patrycja

Pozostali uczniowie klas II c4, III c4, IV c4 oraz IV c6, V c6 i VI c6

zostali przydzieleni na zajęcia zespołu wokalnego. 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

RYTMIKA

ŚRODA

KLASA I C6 GODZ 13.45 – 15.15
KLASA II C6 GODZ 15.15 – 16.45
KLASA III C6 GODZ 16.45 – 18.15

ZAJĘCIA KSZTAŁCENIE SŁUCHU I AUDYCJE MUZYCZNE

ŚRODA

KLASA III C4 GODZ 17.00 – 18.30
KLASA IV C4 GODZ 18.30 – 20.00
KLASA V C6 GODZ 17.00 – 18.30
KLASA VI C6 GODZ 18.30 – 20.00

WTOREK

KLASA II C4 GODZ 15.00 – 16.30
KLASA I C4 GODZ 16.30 – 18.00
KLASA IV C6 GODZ 15.00 – 16.30

GODZINY PRACY - SEKRETARIAT

PONIEDZIAŁEK 7.30 - 15.30

WTOREK 7.30 - 17.00

ŚRODA 7.30 - 18.00

CZWARTEK 7.30 - 15.30

PIĄTEK 7.30 - 14.30

 

PANI DYREKTOR PRZYJMUJE W KAŻDY WTOREK

W GODZINACH 13.00 - 15.00

 

 

Osiągnięcia w konkursach

IV Edycja Konkursu Fortepianowego i Twórczości Plastycznej pt. " Co nam w duszy gra". 

 

I miejsce - Szymon Piórecki 

II miejsce - Patrycja Dankowska

 

XI Chełmżyński Konkurs Uczniów Klasy Gitary Szkół Muzycznych I stopnia

 

I miejsce - Karolina Korczakowska

 

Gratulujemy!

 

 

 

 

Przesłuchania CEA

W dniach 25 - 26 stycznia 2017 r. odbyły się Regionalne Przesłuchaniach CEA.

Z Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lipnie zgłosiło się 11 uczniów:

 

Jakub Kowalski - perkusja

Jakub Skoczylas - perkusja

Jonasz Gładkowski - perkusja

Mikołaj Poćwiardowski - klarnet

Szymon Buczkowski - trąbka

Kinga Ośmiałowska - saksofon

Julia Sikorska - gitara

Natalia Olszewska - fortepian

Karolina Korczakowska - gitara

Klaudia Boniecka - fortepian

Daniel Walczewski - akordeon 

 

W gornie nagrodzonych osób znalazła się:

 

KAROLINA KORCZAKOWSKA - WYRÓŻNIENIE

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy! 

 

 

 

Przesłuchania CEA

Serdeczne gratulacje za uczestnictwo w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia dla Tria Dętego Blaszanego w składzie:

Julia Rode - trąbka

Aleksandra Mirzejewska - trąbka

Szymon Buczkowski - trąbka

prowadzonego przez Annę Kaźmierczak

Święto Straży Pożarnej

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli i uczniów Naszej szkoły, którzy 22 stycznia 2016 r. wzięli udział w Powiatowym Święcie Straży Pożarnej w Radomicach. Delegacje zawodowych strażaków i druhów OSP z całego powiatu wysłuchały okolicznościowych przemówień oraz występu zespołu kameralnego pani Anny Kaźmierczak w składzie: Aleksandra Mirzejewska, Julia Rode i Szymon Buczkowski, a także zespołu wokalnego prowadzonego przez panią Annę Dzwonkowską, zaś głównym punktem uroczystości na placu przed radomicką remizą było poświęcenie nowego wozu bojowego.

WYNIKI KONKURSU

W piątek odbył się finał II Międzynarodowego Festiwalu "Integracje Muzyczne Chełmża 2015". W gronie nagrodzonych uczestników znaleźli się również Nasi uczniowie:

Julia Rode - laureat

Aleksandra Mirzejewska - wyróżnienie

Szymon Buczkowski - wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZEGAR

Informacje

Szkoła